تبلیغات
فروشگاه ارجان گیم - HAWX 2
فروشگاه ارجان گیم
                                                                        
  
فروشگاه گیم سنتر ارائه دهنده ی جدیدترین بازیهای كامپیوتر با مناسبترین كیفیت و قیمت

دیگر برای كسب اطلاع از بازیهای جدید و موجود بودن آن در بازار و حتی خرید آن نیازی به بیرون آمدن از خانه ندارید . " با مراجعه به سایت ما سر فرصت بازی خود را انتخاب نمایید ، از داستان بازی مطلع شوید ، تصاویری از بازی مربوطه را ببینید ، سیستم مورد نیاز را بررسی كنید و سفارش دهید ."

پیك موتوری سفارش شما را به دستتان خواهد رساند ( در بهبهان ) 

مشتریان ثابت از مزایا و تخفیفهای ویژه برخوردار خواهند شد .

توجه : بازیهای گیم سنتر از لحاظ نصب تست شده و كاملا سالم می باشد و شما می توانید با اطمینان خاطر از ما خرید نمایید .

خرید عمده : همكاران گرامی پس از انتخاب محصول با ما تماس بگیرید مطمئناً قیمت و كیفیت محصولات ما شما را راضی خواهد نمود (( توضیحات بیشتر در قسمت خرید عمده ))

شماره سفارش : 09169714338


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 26 آبان 1389


مجموعه بازی های تام کلنسی( Tom Clancy ) همیشه جزو بازی های برتر شرکت بزرگ یوبی سافت بوده است. بازی هایی همچون: اسپلینتر سل و وگاس که همیشه جزو بازی های موفق بوده اند. اگر اشتباه نکنم سال پیش بود که این شرکت بازی متفاوت را در ژانر هواپیمایی منتشر کرد که نام این بازی HAWX که در روز های ابتدایی توانست هم فروش خوبی بکند و هم نظر بازی کننده ها را به خود جلب کند. حال پس از 1 سال یوبی سافت نسخه دوم این بازی را در شهریور امسال منتشر کرد و من لازم دیدم نقدی از این بازی برای شما عزیزان آماده کنم و امیدوارم استفاده کنید.

HAWX 2

داستان بازی از جایی شروع میشود که شما در نقش یک خلبان امریکایی به ماموریت فرستاده میشوید و پس از 4 ماموریت کوچک و البته کمی سخت هنگامی که میخواهید در فرودگاه پایگاهتان فرود آیید دشمن با چند موشک هم فرودگاه را مورد حمله قرار میدهد و هم جنگنده شما را پس از این برخورد دوربین به داخل جنگنده میرود و از چشم خلبان ادامه بازی را روایت میکند و نشان میدهد که شما با سرعت به زمین برخورد میکنید و اگر اشتباه نکنم شما در این مرحله که مرحله اول میباشد میمیرید. داستان بازی باز هم ادامه میابد و در یکی از مرحله ها شاهد هستیم که دوربین نقشه ایران را نشان میدهد و باز هم این یوبی سافت همانند بازی POP: TFS میخواهد به ایران توهین کند و البته در این کار تا حدی موفق بوده است. در همین مرحله ما باید با دوربین ماهواره ای به جاسوسی کشورمان بپردازیم و باید  نقاطی که خود بازی مشخص کرده است را اسکن کنیم تا از تمامی اطلاعات منطقه با خبر شویم. در کل داستان بازی خیلی گیرا و جذاب نیست.

HAWX 2

گرافیک بازی خیلی خوب نیست اما بد نیز کار نشده است. طراحی محیط بازی واقعا عالی کار شده است اما طراحی جنگنده ها مطلوب نیست البته این به این معنی نیست که خوب کار نشده اند اما با توجه به آن که بازی بیشتر بر مبنای همین جنگنده ها است انتظار طراحی خیلی بهتر را از تیم طراح داشتیم . تیم طراح بازی قول داده بود که گرافیک بازی خیلی بهتر از نسخه یک باد اما ما فرق چندانی نمیبینیم. هنگامی که از فروند خود موشک رها میکنید خط موشک عالی کار شده است و اگر یک فروند واقعی که در حال شلیک است را دیده باشید متوجه میشوید که چه قدر این قسمت خوب کار شده است. انفجار فروند های دشمن نیز خوب کار شده است. در این نوع بازی ها که هوش مصنوعی حرف اول را میزند شاهد هوش مصنوعی خوبی هستیم دشمن هنگامی که مورد حمله قرار میگیرد و شما به او تیر میزنید به خوبی از قدرت خود یعنی برگشت تیر استفاده میکند یعنی اینکه وقتی شما به او موشک میزنید او با نیرویی که باعث میشود  موشک در هوا قبل از اینکه به فروندش بخورد آن را منفجر کند به خوبی استفاده میکند. این را هم اضافه بکنم که گرافیک بازی در دموها خیلی بالا است اما این موضوع فقط در بخش هایی از دمو ها  صدق میکند. در کل این بخش خوب کار شده است اما نتوانسته است انتظار بازی کننده ها را براورده کند.

گیم پلی بازی نیز واقعا بهترین نکته بازی است و به جذاب شدن بازی میافزاید. یکی از امکاناتی که به بازی اضافه شده  است این است که در پایان بعضی مراحل خود شما باید فروند را بر روی فرودگاه فرود بیاورید که این واقعا جالب است و حس یک خلبان را به خوبی به شما میدهد. همچنین بازی دیگر فقط راندن فروند و جنگیدن نیست بلکه در بعضی از مراحل باید شما به منطقه ای بروید و جاسوسی کنید که این موضوع در مرحله ای که در ایران است وجود دارد که ما باید به جنوب ایران برویم که این امکان کمی از یک نواختی بازی کم میکند.سوختگیری در بازی فوق العاده سخت است و ما باید در کنار هواپیمایی که در گوشه بالش سوراخی وجود دارد که باید به آن برسیم و سوختگیری کنیم و این واقعا دشوار است. بخشی دیگر که به بازی اضافه شده است بلند کردن فروند است شما در ابتدایی مراحل میبایست فروند خود را از زمین بلند کنید که این بخش خیلی سخت نیست و شما هنگامی که به سرعت معین رسیدید میتوانید با دکمه LS در X360 فروند خود را بر فراز آسمان ببرید. کنترل فروند مانند نسخه یک بسیار دشوار است و اگر در این بخش کمی مکث یا اشتباه کنید فروند سقوط میکند و به نظرم اگر یوبی سافت کمی این کنترل را آسان میکرد خیلی بهتر بود.همچنین اگر میخواهید که از بازی بیشتر لذت ببرید میتوانید با خرید دسته ای که همانند دسته فروند میباشد بیشتر از بازی لذت ببرید. در مجموع گیم پلی بازی عالی کار شده است و حس یک پرواز واقعی را به خوبی به شما القا میکند.

HAWX 2

این بخش نیز خوب کار شده است. هنگامی که در حال پرواز کردن یا فرود آمدن هستید صدایی طبیعی را میشنوید که مانند پرواز کردن واقعی است.صدای موشک ها و تیر زدن ها نیز خیلی خوب کار شده است. موسیقی بازی نیز خیلی خوب است و هنگامی که در آسمان جنگی نیست موسیقی آرامی شنیده میشود که بعد از این آرامی ها و در هنگام جنگ این موسیقی به موسیقی تند و هیجانی تبدیل میشود.

HAWX 2

HAWX 2 توانست با اضافه کردن المان های جدید به بازی یک بازی خوب را در این ژآنر ایجاد کند اگر میخواهید جای یک خلبان باشید و یا اگر میخواهید حس واقعی پرواز کردن با فروند های جنگی بچشید حتما این بازی را بازی کنید. من خودم از این بازی لذت بردم مخصوصا از شک هایی که در دسته X360 دارد و به شما نیز پیشنهاد میکنم که این بازی را بازی کنید.                                                         


طبقه بندی: بازیهای اتومبیلرانی،  نقد و بررسی بازیها،  اخبار بازیها، 

ارسال توسط امین تربتی
آرشیو مطالب
دانلود كنید
آرشیو بازیها

دانلود ترینر blur

دانلود ترینر Medal of Honor 2010

دانلود ترینر Sid Meiers Civilization V

دانلود ترینر SniperGhostWarrior

ترینر بازی gta episodes from liberty city

لارا كرافت و نگهبان روشنایی lara croft

اشباح تاریكی Darksiders

بازی برخاست مردگان 2 - Dead Rising 2

بازی مدال افتخار Medal of Honor 2010

بازی تمدن 5 - Sid Meier's Civilization V

بازی سیاره گمشده 2 - Lost Planet 2

فرمول یک 2010 - F1 2010

کمپانی قهرمانان، افسانه شجاعت - Company of Heroes: Tales of Valor

ارتش نابودگر 2 - ArmA II: Operation Arrowhead

ماموریت ژینوس 2 - XENUS II

مافیا 2 - Mafia II

بازی پادشاه شیردل - Lionheart: Kings' Crusade

Need For Speed :Shift

Ninja Blade

آلیس در سرزمین عجایب

Rogue Warrior

ندای خوارز 2

مجموعه بازیهای كراش

Delta Force Xtreme 1 , 2

هالك هیولای سبز فارسی

مجازاتگر

Saints Row 2

Mercenaries 2: World in Flames

جدال كامیونها

GTA007

GTA 5 فارسی

Splinter Cell Conviction category

SAS

dark sector منطقه تاریك

آواتار

GTA IV: Episodes From Liberty City

خدای جنگ

assassin creed 2

2 Call of Duty Modern Warfare

لاكپشتهای نینجا

موش سر آشپز

ارباب حلقه ها 4

HAWAX

استریكس و اوبلیكس

FUEL سوخت

G-Force نسخه فارسی

نینجاهای كوچك

چرخدنده های آهنی

PES 2011

تک تیر انداز: جنگجوی نامرئی

اقامتگاه شیطان 5

PES 2010

PES 2010

میدان نبرد ( گروه بد 2 )

فرار از زندان

بازی Blur - بازی اتومبیل رانی "محو"

مردان دلیر

بازی شاهزاده ایرانی 5

مجموعه كامل مزرعه داری

FARCRY

FARCRY 2

رمز افتخار 2

كونگ فو پاندا

سام ماجراجو 2 نسخه فارسی

هشدار برای كبری 11 قسمت 2

هشدار برای كبری 11

جی تی آ 4

call of duty

call of duty 2

call of duty 3

call of duty 4