تبلیغات
فروشگاه ارجان گیم - مردان دلیر
فروشگاه ارجان گیم
                                                                        
  
فروشگاه گیم سنتر ارائه دهنده ی جدیدترین بازیهای كامپیوتر با مناسبترین كیفیت و قیمت

دیگر برای كسب اطلاع از بازیهای جدید و موجود بودن آن در بازار و حتی خرید آن نیازی به بیرون آمدن از خانه ندارید . " با مراجعه به سایت ما سر فرصت بازی خود را انتخاب نمایید ، از داستان بازی مطلع شوید ، تصاویری از بازی مربوطه را ببینید ، سیستم مورد نیاز را بررسی كنید و سفارش دهید ."

پیك موتوری سفارش شما را به دستتان خواهد رساند ( در بهبهان ) 

مشتریان ثابت از مزایا و تخفیفهای ویژه برخوردار خواهند شد .

توجه : بازیهای گیم سنتر از لحاظ نصب تست شده و كاملا سالم می باشد و شما می توانید با اطمینان خاطر از ما خرید نمایید .

خرید عمده : همكاران گرامی پس از انتخاب محصول با ما تماس بگیرید مطمئناً قیمت و كیفیت محصولات ما شما را راضی خواهد نمود (( توضیحات بیشتر در قسمت خرید عمده ))

شماره سفارش : 09169714338


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 14 مهر 1389
مردان دلیر

MEN OF VALOR
سبك بازی : اكشن

تعداد : 1 DVD

قیمت : 1500 تومان

دوبله فارسی

ادامه متن را در "اتوضیحات بیشتر" بخوانید


بازی Men Of Valor - مردانی از جنس دلاوری (دوبله فارسی )

بازگشتی مجدد به ویتنام و این جنگ خونین ... صحنه های پر از خشونت این جنگ را همراه با وقایع تاریخی رخ داده در آن این بار همراه با بازی Men of Valor تجربه کنید تا بلکه به دشواری ها و مصایبی که در این جنگ وجود داشته ، واقف شوید. Dean Shepard داستان زندگی خود را در این جنگ بازگو می کند...
بازی Men of Valor را می توان یکی از بازی های موفق روانه شده به بازار در ارتباط با جنگ ویتنام دانست. این بازی اگرچه دارای نواقص و معایبی می باشد اما در عین حال از جذابیت و هیجان بالایی بهره می برد. Men of Valor تمامی سختی های جنگ ویتنام را به معرض نمایش می گذارد و به وقایع تاریخی اتفاق افتاده در این جنگ توجه زیادی می کند و در عین حال از قوه واقع گرایی نسبتا بالایی بهره می برد. داستان بازی در مورد وقایع و اتفاق هایی که برای سربازی به نام Dean Shepard در جنگ ویتنام رخ داده است ، می گذرد.

سال 1965 است و آمریکا در طی حمله های هوایی سعی در صدمه زدن به نیروهای ویتنامی دارد اما تعداد معدودی از این حملات موثر است و عملا اکثر حملات این کشور با شکست مواجه می شود. به همین علت آمریکا تصمیم می گیرد تا گروه هایی را برای رسیدن به هدف خود به این منطقه اعزام کند و Dean Shepard نیز در یکی از همین گروه ها وارد این جنگ طاقت فرسا و دشوار می شود. اگرچه بازی از خط داستانی چندان جذابی بهره نمی برد اما توجه به وقایع تاریخی رخ داده در این جنگ و چند نکته از جمله نامه هایی که Dean Shepard به خانواده خود فرستاده و شما قادر به مشاهده آنها در هنگام بارگزاری بازی هستید و یا نامه های غم انگیز که پس از مرگ شما برای خانواده Dean ارسال می شود می توان اشاره نمود. هرچند این مسایل بسیار جزیی هستند اما باعث جذابیت هرچه بیشتر داستان می شود. از همه مهمتر به تصویر کشیده شدن ویتکونگ ها در جنگ می باشد که به خوبی و با مهارت خاصی توسط سازندگان صورت گرفته است. لازم به ذکر است که در ابتدای اجرای بازی همانند بسیاری از بازی های FPS مجبور به انجام مرحله آموزشی خواهید بود و بعد از پایان این بخش با کنترل های بازی آشنایی کافی پیدا کرده و اطلاعات کامل در این زمینه را کسب خواهید کرد. بعد از این مرحله آموزشی باید خود را برای انجام سیزده ماموریت مختلف و متنوع که در بازی گنجانده شده است ، آماده کنید. در مورد کنترل بازی باید گفت که مشکل چندانی در آن وجود ندارد و با کمتر مشکلی در این زمینه مواجه خواهید شد. یکی از بخش های جالب را می توان در درجه سلامتی شما دانست. بدین ترتیب که بسته به ضربه ای که دریافت کرده اید ، دو نوع آسیب وجود دارد. در آسیب اول که بصورت سطحی می باشد تنها مقداری از سلامتی شما کاسته می شود و در آسیب دوم علاوه بر آنکه از سلامتی شما کاسته می شود ، به دلیل عمیق بودن صدمه به مرور زمان سلامتی شما کمتر و کمتر می شود که برای بهبود این وضعیت مجبور به استفاده از باند خواهید بود. البته استفاده از باند در هنگام دویدن و در میدان جنگ ممکن می باشد و همین مساله کمی از واقع گرایی بازی کاسته است. در ضمن وجود سلاح های گوناگون و متنوع نیز یکی از دیگر ویژگی های مهم بازی به حساب می آید.
یکی از نواقص عمده بازی را می توان در هوش مصنوعی دانست. زیرا دشمنان شما هیچگونه حرکت خاص و هوشمندانه ای از خود انجام نمی دهند و به سادگی قادر به نابود کردن آنان خواهید بود. از جمله نقاط ضعف دیگر موجود در این بخش را می توان در هوش مصنوعی بسیار ضعیف دوستان شما دانست که آنها تنها پشت سر شما حرکت می کنند و در هنگامی که دشمن را مشاهده می کنند بدون اینکه از جای خود تکان بخورند شروع به شلیک به سمت دشمن می کنند. بدین ترتیب باید بگویم که در این زمینه Men of Valor از بازی های هم سبک خود بسیار عقب است و سازندگان کوچکترین توجهی به این بخش نکرده اند ! گرافیک بازی در سطح متوسطی قرار دارد و اگرچه قابل قیاس با بازی های بزرگ این سبک نمی باشد اما در نوع خود موفق به حساب می آید. طراحی محیط اطراف و القای محیط جنگ ویتنام به بازیکن در بهترین شکل ممکن صورت گرفته است. پرواز پرندگان ، نور خورشیدی که در بعضی مراحل به چشم می خورد و انفجارهایی که بعضا در اطراف رخ می دهد به زیبایی در مقابل چشمان بازیکن قرار می گیرد و از همه مهم تر افکت آب که به خوبی طراحی شده و می توان گفت که بعد از بازیهایی همچون Far Cry و Half Life 2 برترین می باشد. طراحی کاراکترها و تحرک سازی آنان نیز در سطح متوسطی قرار دارد و طراحی سلاح های بازی نیز با دقت نه چندان زیاد انجام گرفته است. در مورد گرافیک بازی باید به طور کلی بگویم که اگرچه در بعضی موارد توانایی رقابت با بازی های بزرگ هم سبکش را ندارد اما وجود برخی افکت های ویژه باعث شده است تا بازیکن را جذب خود بکند.
صدا و موزیک های بازی را می توان موفق ترین بخش Men of Valor به شمار آورد. صداهایی که از محیط اطراف به گوش می رسند ، صدای شلیک تیر که با واقعیت تفاوت چندان زیادی ندارد و از این قبیل افکت های صدا بسیار عالی کار شده اند و در نتیجه شاهد برتری آشکار این بخش می باشیم که هیجان بالایی را در بازیکن برای ادامه بازی ایجاد می کند. صداگزاری شخصیت ها نیز موفقیت های لازم را کسب کرده است. موزیک های بازی نیز در بهترین شکل ممکن خود قرار دارند و از جذابیت های بالایی برخوردار می باشند و علت اصلی این موفقیت را می توان Inon Zur که فردی توانا و کارکشته در این زمینه می باشد ، دانست. در مجموع در مورد صدا و موزیک های بازی به طور خلاصه باید گفت که برترین بخش بازی بوده و تاثیر مستقیمی در افزایش هیجان بازی و ایجاد انگیزه برای بازیکن در به پایان رساندن بازی دارا می باشند.
در ضمن شما قادر به انجام این بازی تحت شبکه های محلی و اینترنت در بیش از پانزده نقشه و چند مد مختلف خواهید بود.
در مجموع اگرچه این بازی از جهات گرافیک و هوش مصنوعی دارای معایب زیادی است اما در عین حال دارای نقاط قوت و برتری هایی نیز می باشد که صحنه های جنگ ویتنام را به خوبی پدید آورده و رغبت زیادی را در بازیکن ایجاد می کند.

سازنده : كمپانی VU Games
ناشر : كمپانی: VU Games
تاریخ انتشار :  October 19, 2004
وب سایت اختصاصی : Men Of Valor
رده بندی ژانر : اکشن سوم شخص شلیک کننده
میزان دشوار بودن : متوسط .
زمان مورد نیاز برای آشنایی كامل با محیط بازی : حدود نیم ساعت.
درجه بندی ESRB در مورد محتوای بازی : Mature - مناسب برای تمامی افراد و گروههای سنی 17 سال و بالاتر .
سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Men Of Valor :
سیستم مورد نیاز :
پنتیوم IV ، ویندوز 98 و بالاتر ، 256 مگابایت رم ، 64 مگابایت كارت گرافیك ، 3 گیگابایت فضای خالی
سیستم پیشنهادی :
پنتیوم IV ، ویندوز 98 و بالاتر ، 512 مگابایت رم ، 128 مگابایت كارت گرافیك ، 3 گیگابایت فضای خالی

تصاویری از محیط بازی :                                                         


طبقه بندی: بازیهای فارسی،  بازیهای اكشن،  همه بازیها، 

ارسال توسط امین تربتی
آرشیو مطالب
دانلود كنید
آرشیو بازیها

دانلود ترینر blur

دانلود ترینر Medal of Honor 2010

دانلود ترینر Sid Meiers Civilization V

دانلود ترینر SniperGhostWarrior

ترینر بازی gta episodes from liberty city

لارا كرافت و نگهبان روشنایی lara croft

اشباح تاریكی Darksiders

بازی برخاست مردگان 2 - Dead Rising 2

بازی مدال افتخار Medal of Honor 2010

بازی تمدن 5 - Sid Meier's Civilization V

بازی سیاره گمشده 2 - Lost Planet 2

فرمول یک 2010 - F1 2010

کمپانی قهرمانان، افسانه شجاعت - Company of Heroes: Tales of Valor

ارتش نابودگر 2 - ArmA II: Operation Arrowhead

ماموریت ژینوس 2 - XENUS II

مافیا 2 - Mafia II

بازی پادشاه شیردل - Lionheart: Kings' Crusade

Need For Speed :Shift

Ninja Blade

آلیس در سرزمین عجایب

Rogue Warrior

ندای خوارز 2

مجموعه بازیهای كراش

Delta Force Xtreme 1 , 2

هالك هیولای سبز فارسی

مجازاتگر

Saints Row 2

Mercenaries 2: World in Flames

جدال كامیونها

GTA007

GTA 5 فارسی

Splinter Cell Conviction category

SAS

dark sector منطقه تاریك

آواتار

GTA IV: Episodes From Liberty City

خدای جنگ

assassin creed 2

2 Call of Duty Modern Warfare

لاكپشتهای نینجا

موش سر آشپز

ارباب حلقه ها 4

HAWAX

استریكس و اوبلیكس

FUEL سوخت

G-Force نسخه فارسی

نینجاهای كوچك

چرخدنده های آهنی

PES 2011

تک تیر انداز: جنگجوی نامرئی

اقامتگاه شیطان 5

PES 2010

PES 2010

میدان نبرد ( گروه بد 2 )

فرار از زندان

بازی Blur - بازی اتومبیل رانی "محو"

مردان دلیر

بازی شاهزاده ایرانی 5

مجموعه كامل مزرعه داری

FARCRY

FARCRY 2

رمز افتخار 2

كونگ فو پاندا

سام ماجراجو 2 نسخه فارسی

هشدار برای كبری 11 قسمت 2

هشدار برای كبری 11

جی تی آ 4

call of duty

call of duty 2

call of duty 3

call of duty 4