تبلیغات
فروشگاه ارجان گیم - assassin creed 2
فروشگاه ارجان گیم
                                                                        
  
فروشگاه گیم سنتر ارائه دهنده ی جدیدترین بازیهای كامپیوتر با مناسبترین كیفیت و قیمت

دیگر برای كسب اطلاع از بازیهای جدید و موجود بودن آن در بازار و حتی خرید آن نیازی به بیرون آمدن از خانه ندارید . " با مراجعه به سایت ما سر فرصت بازی خود را انتخاب نمایید ، از داستان بازی مطلع شوید ، تصاویری از بازی مربوطه را ببینید ، سیستم مورد نیاز را بررسی كنید و سفارش دهید ."

پیك موتوری سفارش شما را به دستتان خواهد رساند ( در بهبهان ) 

مشتریان ثابت از مزایا و تخفیفهای ویژه برخوردار خواهند شد .

توجه : بازیهای گیم سنتر از لحاظ نصب تست شده و كاملا سالم می باشد و شما می توانید با اطمینان خاطر از ما خرید نمایید .

خرید عمده : همكاران گرامی پس از انتخاب محصول با ما تماس بگیرید مطمئناً قیمت و كیفیت محصولات ما شما را راضی خواهد نمود (( توضیحات بیشتر در قسمت خرید عمده ))

شماره سفارش : 09169714338


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 15 مهر 1389
assassin creed 2
سبك بازی : اكشن

تعداد : 2 DVD

قیمت : 2000 تومان

ادامه متن را در "اتوضیحات بیشتر" بخوانید
عرضه بازی Assassins Creed یک موفقیت تجاری بزرگ بود  نسخه ۱ این بازی نظر منتقدان و سایتهای مختلف بازی را بخود جلب کرد.برای هر فردی که تا قبل از این ادعا میکرد که  Free-Running زشت و بی هیجان است طرفداری عصبانی وجود داشت که بازی Assassins Creed را به رخ او بکشد در این شرایط شرکت Ubisoft باید این سوال را از خود میپرسید که برای ادامه ای موفق  این سری چه کاری باید انجام دهد. اشتباهات کوچکی در نسخه قبلی بازی وجود داشت و شرکت یوبی سافت باید در صدد رفع آنها بر میامد. با این وجود شرکت یوبی سافت تصمیم گرفت ببجای اینکه گیم پلی بازی را بکلی عوض کند آن را به قول معروف تصفیه کند تا تجربه ای بسیار لذتبخشتر از نسخه اول را برای بازی کنندگان به ارمغان بیاورد.
assassins-creed-2-logo1-450x253

ماجراهای این نسخه از بازی دقیقا بس از پایان نسخه اول شروع میشوند. در نسخه اول بازی دیدیم که افرادی که در اصل Templar های نسل جدید هستند از دستگاهی به نام Animus بر روی فردی به نام Desmond استفاده کردند تا با استفاده از آن بتوانند به حافظه اجداد او پی ببرند.
در نسخه اول این بازی دستگاه به خاطرات Altair یکی از افراد فرقه حشاشین در سال ۱۱۹۱ میرود. Altair و دیگر افراد گروه در پی یافتن قطعه ای از بهشت(وسیله ای که با ایجاد وهم در افراد آنها را به اطاعت وا میداشت) بودند. این وسیله دلیل دزدیده شدن Desmond توسط Abstergo و استفاده از دستگاه برای پیدا کردن مکان این وسیله بود.

بنظر داستان پیچیده ای میاد و باید بگم که داستان در نسخه جدید پیچیده تر هم میشود. آنجا که Lucy Stillman یکی از اعضای گروه Abstergo  به Desmond کمک میکند تا از آن مجتمع فرار کند و او را به پایگاه مخفی دیگری میبرد که البته دستگاه Animus دیگری در آن وجود دارد.
ایندفعه Desmond خاطرات یکی دیگر از اجدادش یعنی Ezio Auditore da Firenze را بیاد میاورد, مرد جوان ایتالیایی که در پی انتقام از فردی است که به او  و خانوداه اش خیانت کرده است. داستان این نسخه در سال ۱۴۷۶ اتفاق میافتد تقریبا ۳۰۰ سال پس از اتفاقات نسخه اول.
Ezio در ابتدای بازی فردی نرمخو و تازه کار و ناکارآمد است اما اتفاقاتی که در بازی میافتد او را تبدیل به قاتلی خونین,خطرناک و البته مخفی میکند.

اگر دوست دارید درباره بازی زیبایAssassins Creed 2 بیشتر بدانید به ادامه بروید.

مانند نسخه ۱ این بازی, Assassins creed 2 در شهرهای بزرگ و پرجمعیت و شهرکهای اطراف اتفاق میافتد و البته این بار بازدیدی از شهرهای جدید مانند Venice با قایقهای معروفش ,Florence,Romagn و Tuscany خواهید داشت. جزییات تمام این شهرها بطور کامل در بازی قرار داده شده است و بجرات میتوان گفت که حتی از نمونه واقعیشان هم زیباتر طراحی شده اند.
با گردش در شهر صدها تن از مردم را میبینید که هریک به کار خود مشغول هستند,نگهبانها مشغول گشت زنی در خیابانها و پشت بامها هستند و از همه مهمتر در هر منطقه کاری برای انجام دادن است.ماموریتهای داستانی زیادی در بازی گنجانده شده است البته این ماموریتها تنها بخشی از بازی هستند.
باید گفت که Ezio از Altair بسیار چابکتر است که باعث میشود با سرعت بیشتری از برجهای بلند شهرها بالا برود. بالا رفتن از هرکدام از برجهای مشخص شده(View Point) باعث آشکار شدن قسمتی از نقشه و به طبع آن ماموریتهای جدید میشود

یکی از نقاط منفی نسخه اول بازی این بود که شما در طول بازی این حس را داشتید که مرتب دارید ماموریتها و کارهای تکراری را انجام میدهید. به عنوان Altair شما پس از ورود به هر شهر به دفتر گروه حشاسین میرفتید تا نکاتی در مورد قاتل بدست بیاورید. پس از آن به برجها میرفتید تا ماموریتهای بازی مشخص شوند و چند بازجویی و ماموریت تکراری را انجام میدادید تا اطلاعات کافی برای قتل هدف مورد نطر را بدست میاوردید. اگر بخواهیم رو راست باشیم باید بگیم که این بازجوییها اصلا جالب نبودند و جای تعجبی نداشت که در این نسخه سیستم بازجویی بطور کامل از بازی حذف شده است. البته در این نسخه از ماموریتهای قبلی مثل کتک زدن مردم یا انجام ماموریت بعنوان پیک قرار دارند. چند ماموریت جدید دیگر مثل مسابقات و ترور کردن بعضی افراد در بازی گنجانده شده است که البته همه این ماموریتها اختیاری هستند و مثل نسخه قبل اجباری در انجام آنها نیست ولی با انجام دادن آنها پول نصیبتان میشود.
در این بین ماموریتهای ترور کردن افراد اصلی در بازی بسیار سرگرم کننده تر از نسخه قبلی هستند و حسی که برای انجام هدفتان در بازی به شما القا میشود بسیار بیشتر از نسخه قبلی است.

جدا از این تغییرات, تغییرات زیاد دیگری هم در بازی انجام گرفته بطور مثال: مکانیزمهای مختلف گیم پلی نسخه اول بهبود یافته و در بعضی موارد بطور کامل تغییر کرده اند و مکانیزمهای جدید دیگری هم به گیم پلی بازی اضافه شده است.
مثلا قابلیت Blending که به شما اجازه مخفی شدن در بین مردم را میدهد در حالی که در حرکت هستید بهبود یافته است که در این نسخه شما میتوانید بین هر گروه کوچکی از مردم مخفی شده و از دست نگهبانها فرار کنید.
گروههای مختلفی در بازی قرار داده شده اند که در عوض پرداخت پول سرویسهایی را به شما ارائه میدهند و این افراد مثلا حواس گاردها را پرت میکنند یا بطور کامل پوشش حرکتی برای شما میشوند تا به راحتی به هدف خود نزدیک شوید. البته شما میتوانید با گروههای متحرک دیگر بدون پرداخت پول حرکت کنید ولی تا رسیدن به هدف باید چند بار با گروههای مختلفی حرکت کنید ولی در مواقعی که راه ورود به مکانی بطور کامل بسته شده است و راه ورود دیگری نیست شما میتوانید با پرداخت پول به یک گروه دزد آنها را وادار به دستبرد زدن بکنید در این هنگام گاردها  پستهای خود را رها کرده و به دنبال دزد میدوند و راه برای نفوذ شما باز میشود.

در بازی میتوانید بعضی شیطنتها را هم انجام دهید. مثلا دستبرد زدن به مردم. البته این دفعه دستبرد زدن به عنوان ماموریتی در بازی گنجانده نشده است  ولی مواقعی که پشت سر کسی حرکت میکنید بد نیست که سری به جیب او بزنید. بالا رفتن از پشت بامها یا کشتن مردم باعث میشود که شناخته شده و لو بروید و اگر به اندازه کافی کارهایی از این قبیل انجام دهید  نگهبانهای موجود در شهرها در صورت مشاهده شما بدنبال شما میایند.
شما میتوانید با فرار کردن از دست آنها و قایم شدن در مکانی به تعقیب آنها خاتمه دهید(البته ایندفعه گاردها در پیدا کردن شما سرسختتر شده اند) اما درجه شناسایی شما در حد بالا خود باقی میماند و این درجه فقط با انجام دادن بعضی کارها کاهش میابد. مثلا رشوه دادن به سخنگوهای شهر, کشتن بعضی افراد رسمی در شهر, پاره کردن پوسترهای روی دیوار(Wanted Posters). این سیستم جدید بسیار واقعی تر از سیستم قبلی است که گاردها بعد از چند ثانیه کلا بیخیال قضیه میشدند و شما را فراموش میکردند و این سیستم طوری در بازی قرار داده شده است که علارغم سادگی, بسیار لذت بخش و سرگرم کننده است.

دویدن در بازیها معمولا به عنوان یک عامل هیجان انگیز و جذاب بکار نمیاید ولی بازیهای کمی از جمله Assassins Creed دویدن را تا حد ممکن لذتبخش کرده اند. مکانیزم دویدن این نسخه هم مانند نسخه قبلی است یعنی Ezio میتواند با سرعت از روی پشت بامها عبور کند, روی ستونهای بدود و یا از دیوارها بالا برود و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که او را به جهت ها و مکانهای درست راهنمایی کنید. شما میتوانید در طول بازی بصورت نامحدودی بدوید بدون اینکه Ezio خسته شود البته باید گفت که در مواقعی که در حال دویدن با سرعت زیاد هستید Ezio کوچکترین اهمیتی به سلامتی خود نمیدهد یعنی اگر با سرعت به لبه پشت بامی نزدیک شوید او از بالا به پایین پرت خواهد شد. البته در مواقعی که با سرعت معمولی در حال دویدن هستید Ezio از پایین افتادن خود جلوگیری میکند. موقعی که قلق دویدن در بازی بدستتان بیاید, دویدن به یکی از نقاط قوت و لذتبخش بازی تبدیل میشود. قابلیتی که شرکت یوبی سافت باید به آن افتخار کند.

مبارزات در بازی پیشرفت کرده اند و افراد میتواند از کمبوهای متنوعی استفاده کنند. موقعی که  با افراد دشمن درگیر میشوید(که معمولا هم اتفاق میافتد) سیستم ضد حمله(Counter Attack) نسخه قبلی را دوباره مشاهده میکنید- و باید گفت که به اندازه نسخه اول این سیستم راضی کننده است. البته اینبار نمیتوانید بر روی همه افراد از آن استفاده کنید و باید از تکنیکهای جدیدی که در بازی قرار داده شده است برای کشتن گاردهای مجهز و پیشرفته استفاده کنید. مثلا خلع سلاح کردن دشمنان و استفاده از سلاحهای متنوع آنها که تنوع کشتنها را بسیار بالا میبرد.
همچنین در این نسخه تیغه معروف مخفی که در نسخه قبلی فقط در یک دست Altair قرار داشت در این نسخه Ezio در هر دو دست خود این تیغه را دارد و میتواند بطور همزمان دو نفر را که نزدیک هم قرار دارند با این تیغه ها از بین ببرد.

assassinscreed_2

Leonardo Da Vinci مخترع هم در اول بازی با ما دوست میشود و ما میتوانیم از اختراعات و وسایل او استفاده کنیم- مثلا ایده جالب ماشین پرنده که افرادی که هنوز بازی را بازی نکرده اند مطمئنا آن را در دموی E3 دیده اند.

تعداد زیادی اسلحه و آیتمهای مورد استفاده در جنگها به بازی اضافه شده اند مثلا آیتم بمب دودزا که در مواقع حساس میتواند به کمک شما بیاید و یا سیستم جدید آسیب دیدن اسلحه ها و زره شما که برای درست کردن آنها باید به آهنگری بروید.

Assassins Creed بازی بسیار طولانی و وسیع است. حتی اگر از ماموریتهای کناری طولانی صرفنظر کنید چیزی در حدود ۲۰ ساعت گیم پلی را پیش رو دارید. البته باید گفت که مطمئنا شما از ماموریتهای کناری صرفنظر نمیکنید زیرا پاداشها و آیتمهایی که در عوض انجام این ماموریتها گیر شما میایند بسیار با ارزش هستند.
در نسخه اول اگر یادتان باشد باید پرچم جمع میکردید که در این نسخه این پرچمها با پر جایگزین شده اند(۱۰۰ عدد). در بازی ۳۳۰ گنجینه مخفی شده است و از همه آنها زیباتر دخمه های درون بازی که به سبک بازی Prince Of Persia طراحی شده اند.
قابلیت مبارزات درون معابد قاتلان یکی دیگر از خصوصیات بازی است. البته به جز اولین مبارزه, انجام دادن بقیه آنها کاملا اختیاری است. ولی جوایزی که در مقابل انجام دادن این چلنجهای نسبتا سخت بدست میاورید ارزش انجام دادن آنها را دارد. بخصوص برای طرفداران قهرمان قبلی یعنی Altair.

ویلای عموی شما در شهر Monteriggioni واقع شده است. قرارگاهی که میتوانید در آن استراحت کنید و از خدمات و مغازه های مختلف آن استفاده کنید با انجام دادن این کارها میتوانید منبع درآمدی داشته باشید که خرج تعمیرات, آیتمهای جدید خدماتی که برای سلامتی شما انجام میشود و یا پول مورد نیاز برای رشوه دادن به مردم را بدست بیاورید.  شما میتوانید در بازی مقداری از پولهای خود را صرف بدست آوردن هنرهایی در بازی بکنید یا پازلهایی را که در بازی نهفته شده اند  حل کنید و قسمتی را به نام Truth در بازی باز کنید. البته بازی این کارها را به هیچ وجه به شما اتحمیل نمیکند و شما میتوانید به راحتی از خیال انجام دادن آنها بگذرید. این یکی از بزرگترین نقاط مثبت Assassins Creed 2 است. با اینکه داستان بازی کاملا خطی است ولی هر کسی بازی را به سبک خاصی انجام میدهد و هیچگونه حس اجبار در بازی به شما القا نمیشود.

این بازی پیچیده و زیبا ارائه ای بینظیر در میان بازیهای نسل حاضر داشت. شهرهای بازی را بدون شک میتوان ستاره پرفروغ این آسمان دانست. آنقدر جزییات درون شهرها وجود دارد که مطمئنا ساعتها فقط صرف گشت و گذار در شهرها و تماشای جزییات آنها میکنید. طراحی شخصیتهای بازی هم عالی کار شده است ولی بعضی مواقع مشکلات بسیار ریزی را در انیمیشنهای بازی میبینیم یا مشکل افت فریم ریت بازی در بعضی قسمتهای بازی(معمولا در نسخه PS3). اما هیچکدام از این اشتباهات سطحی نمیتواند لطمه ای به شاهکار یوبی سافت وارد کند و شما مطمئنا تحت تاثیر این شاهکار قرار خواهید گرفت.
صداگذاری هم در بازی از کیفیت بالایی برخوردار است. دیالوگهای بازی کاملا زیبا طراحی شده اند و صدای شخصیتها کاملا طبیعی و دارای احساس میباشد که باعث میشود بازی کاملا زنده بنظر بیاید.

عرضه تقریبا همزمان این بازی با بازی Call Of Duty : Modern Warfare 2 ریسک بسیار بزرگی از طرف شرکت یوبی سافت بود. MW2 قطعا بازی با کیفیت و بزرگی است بنابراین هرگونه ضعف یا مشکلاتی در بازی میتوانست بعد از عرضه این بازی ضربه بزرگی به فروش این بازی بزند و اشتباهاتی که در نسخه  اول بازی وجود داشت باعث میشد تا کوچکترین مشکلی در این نسخه مانند پتک بر سر یوبی سافت وارد شود. البته یوبی سافت همه این موارد را میدانست و با بهبود دادن بازی در بسیاری از موارد مانند داستان زیبای این نسخه, ارائه فوق العاده بازی و صد البته اکشن جذاب بازی این نگرانیها را از بین برد.
امسال با بازیهای بزرگی که آمده بودند تجربه بازیهای تکنفره عالی زیادی داشتیم که با عرضه این بازی توسط یوبی سافت, این شرکت تجربه عالی دیگری در اختیار ما قرار داد.

VN:F [1.9.3_1094]


                                                         


طبقه بندی: بازیهای اكشن،  همه بازیها، 

ارسال توسط امین تربتی
آرشیو مطالب
دانلود كنید
آرشیو بازیها

دانلود ترینر blur

دانلود ترینر Medal of Honor 2010

دانلود ترینر Sid Meiers Civilization V

دانلود ترینر SniperGhostWarrior

ترینر بازی gta episodes from liberty city

لارا كرافت و نگهبان روشنایی lara croft

اشباح تاریكی Darksiders

بازی برخاست مردگان 2 - Dead Rising 2

بازی مدال افتخار Medal of Honor 2010

بازی تمدن 5 - Sid Meier's Civilization V

بازی سیاره گمشده 2 - Lost Planet 2

فرمول یک 2010 - F1 2010

کمپانی قهرمانان، افسانه شجاعت - Company of Heroes: Tales of Valor

ارتش نابودگر 2 - ArmA II: Operation Arrowhead

ماموریت ژینوس 2 - XENUS II

مافیا 2 - Mafia II

بازی پادشاه شیردل - Lionheart: Kings' Crusade

Need For Speed :Shift

Ninja Blade

آلیس در سرزمین عجایب

Rogue Warrior

ندای خوارز 2

مجموعه بازیهای كراش

Delta Force Xtreme 1 , 2

هالك هیولای سبز فارسی

مجازاتگر

Saints Row 2

Mercenaries 2: World in Flames

جدال كامیونها

GTA007

GTA 5 فارسی

Splinter Cell Conviction category

SAS

dark sector منطقه تاریك

آواتار

GTA IV: Episodes From Liberty City

خدای جنگ

assassin creed 2

2 Call of Duty Modern Warfare

لاكپشتهای نینجا

موش سر آشپز

ارباب حلقه ها 4

HAWAX

استریكس و اوبلیكس

FUEL سوخت

G-Force نسخه فارسی

نینجاهای كوچك

چرخدنده های آهنی

PES 2011

تک تیر انداز: جنگجوی نامرئی

اقامتگاه شیطان 5

PES 2010

PES 2010

میدان نبرد ( گروه بد 2 )

فرار از زندان

بازی Blur - بازی اتومبیل رانی "محو"

مردان دلیر

بازی شاهزاده ایرانی 5

مجموعه كامل مزرعه داری

FARCRY

FARCRY 2

رمز افتخار 2

كونگ فو پاندا

سام ماجراجو 2 نسخه فارسی

هشدار برای كبری 11 قسمت 2

هشدار برای كبری 11

جی تی آ 4

call of duty

call of duty 2

call of duty 3

call of duty 4