تبلیغات
فروشگاه ارجان گیم - بازی تمدن 5 - Sid Meier's Civilization V
فروشگاه ارجان گیم
                                                                        
  
فروشگاه گیم سنتر ارائه دهنده ی جدیدترین بازیهای كامپیوتر با مناسبترین كیفیت و قیمت

دیگر برای كسب اطلاع از بازیهای جدید و موجود بودن آن در بازار و حتی خرید آن نیازی به بیرون آمدن از خانه ندارید . " با مراجعه به سایت ما سر فرصت بازی خود را انتخاب نمایید ، از داستان بازی مطلع شوید ، تصاویری از بازی مربوطه را ببینید ، سیستم مورد نیاز را بررسی كنید و سفارش دهید ."

پیك موتوری سفارش شما را به دستتان خواهد رساند ( در بهبهان ) 

مشتریان ثابت از مزایا و تخفیفهای ویژه برخوردار خواهند شد .

توجه : بازیهای گیم سنتر از لحاظ نصب تست شده و كاملا سالم می باشد و شما می توانید با اطمینان خاطر از ما خرید نمایید .

خرید عمده : همكاران گرامی پس از انتخاب محصول با ما تماس بگیرید مطمئناً قیمت و كیفیت محصولات ما شما را راضی خواهد نمود (( توضیحات بیشتر در قسمت خرید عمده ))

شماره سفارش : 09169714338


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 29 مهر 1389
 تمدن 5 - Sid Meier's Civilization V
سبك بازی : استراتژیك

تعداد :   1 DVD

قیمت : 1000 تومان
توضیحات: بالاخره بعد از مدت ها نسخه پنجم بازی Sid Meier's Civilization منتشر شد و این می تواند خبر خوبی برای سیویلیزیشن باز ها باشد. این بازی را می توان به جرات زیبا ترین بازی شبیه ساز حکومت داری نامید. شما در این بازی با ساختن یک کره برای شروع زندگی بشر در آن بازی را شروع می کنید. بازی از پیدایش اولین روستاها ها شروع می شود. شما با گسترش علم خود و انجام research ها سطح علمی کشور خود را بالا می برید. چرخ را اختراع می کنید، استفاده از سنگ را می آموزید، آتش را کشف می کنید و اولین لشکر خود را با لباس های انسانان اولیه می سازید. بعد از مدتی تمدن های دیگری را در گوشه و کنار این زمین پیدا می کنید، با آن ها معامله می کنید، تجارت می کنید، تبادل علم می کنید، به آنها اعلان جنگ می دهید و یا حتی با آن ها پیمان دوستی برقرار می کنید. سپس پس از مدتی شما قادر به ساختن کمان شمشیر و منجنیق شده و اینگونه وارد به قرن جدید می شوید. شما در این قرن شروع به ساختن شمشیر و کمان می کنید تا در برابر حمله بیگانگان کم نیاورید. شروع به راهسازی می کنید و از همه مهمتر شروع به ساختن دیگر شهر ها می کنید و مرز و قلمرو خود را گسترش می دهید. قلمرو بزرگ تر سرمایه بیشتری برای کنترل می خواهد، پس شما شروع به تجارت می کنید، زمین را جستجو می کنید تا معادن و منابع طبیعی را پیدا کنید و یا دست به غارت دیگر کشور ها می زنید. پس از مدت ها دوباره یک رنسانس دیگر در کشور به وجود می آید و آن اختراع اولین اسلحه است، در این مرحله مهمترین تغییر بازی عوض شدن نوع بازی هست. در این مرحله معمولا مرز ها تعیین شده است جای خالی روی زمین برای ساختن شهر وجود ندارد ،جنگ ها آتش بس داده شده و قرارداد های نظامی بسته شده است. به همین علت شما در این مرحله شروع به گسترش شهر ها و ساختمان ها و از همه مهمتر فرهنگ کشورتان می کنید. شما می توانید حکومتی کاملا دیکتاتوری داشته باشید و یا برعکس یک حکومت لیبرال را اداره کنید. همه این ها دست شماست. پس از اختراع اولین تفنگ شمشیر ها کم کم حذف می شوند و کم کم تیراندازان تفنگ های باروتی زیاد می شوند. پس از گسترش بیشتر تفنگ ها هم ارتقاء می یابند و تانک ها ساخته می شوند ، اولین موشک ها ساخته شده و انسان روی ماه قدم می گذارد. بعد از آن انسان به بمب های هیدروژنی و اتم دست می یابد و جنگ بمب ها آغاز می شود. تنها کسی موفق از جهان بیرون می آید که بتواند یک کشور را به خوبی اداره کند. بهتر است بگوییم تمدن. و این همه چیزیست که در این بازی زیبا تجربه می کنید.
نسخه قبلی بازی با فروش بالای نه میلیونی نشان داد که این بازی اعتیاد آور یکی از شگفت انگیز ترین بازی های استراتژی می باشد. حالا شرکت firaxis دست به ساختن نسخه پنجم این بازی اعتیاد آور زده که در آن راه های بسیار زیاد و جدیدی برای پیروزی در آن وجود دارد. با گیم پلی زیبا و طراحی فوق العاده این نسخه انقلابی دیگر در این نسخه از بازی های به وجود می آید. در این بازی شما با کنترل یک تمدن و گسترش آن می توانید جهان را فتح کنید. قرن ها را پشت سر هم بگذارید، هزاران تکنولوژی جدید را بیابید، بجنگید، تاریخ را عوض کنید و تبدیل به بزرگ ترین رهبر تاریخ شوید. در این بازی نسبت به نسخه قبلی تغییرات بسیاری در رابطه با دیپلماسی ها، جنگ ها، کنترل شهر ها، کنترل کارگران و کشاورزان و آبرسانی و... کرده است. در این بازی 18 تمدن وجود دارد که توضیحاتی در مورد سربازان ، رهبر و ساختمان هایشان در زیر برای شما می گذارم ، که شما در نقش یکی از این رهبران می توانید بازی را شروع کنید.


تمدن ها : (به ترتیب حروف الفبای انگلیسی) :
1- ایالات متحده آمریکا
رهبر : جورج واشنگتون
توانایی ویژه : Manifest Destiny
نیروی ویژه : B17
نیروی ویژه : Minutemen
ایالات متحده آمریکا ، واقع در آمریکای شمالی ، در قرن 18 کشف شد. پس از مدتی اروپاییان دست به استعمار این قاره زدند. در اوایل قرن 19 آمریکا با رهبری جورج واشنگتون انقلاب کردند و اروپاییان را از کشور خود بیرون زدند. بعد از آن آمریکا به قدرت اول جهان تبدیل شد و در قرون 19 ، 20 و 21 از نظر قدرت سیاسی ، نظامی و فرهنگی در صدر کشور های دیگر قرار گرفت.
2- عربستان
رهبر : هارون الرشید
توانایی ویژه: کاروان تجارت
نیروی ویژه: شتر سوار تیرانداز
ساختمان ویژه: بازار
هارون لرشید خلیفه مسلمانان بود که در زمان او عباسیان بسیار پیشرفت کردند. در زمان او خاندان ایرانی به نام برمکیان کشور را اداره می کردند و این بزرگ ترین علت پیشرفت آنان بود. در زمان هارو الرشید اسپانیا ، شمال آفریقا ، خاورمیانه ، آناتولی ، بالکان و ایران فتح شد و رومی ها نیز زیر فرمان او کار های خود را انجام می دادند.
3- آزتک ها
رهبر : مانتزوما
توانایی ویژه: Sacrificial Captives
نیروی ویژه: Jaguar
ساختمان ویژه: باغ های معلق
آزتک ها گروه خورشید پرست در آمریکای جنوبی در قرون 15 و 16 بودند. آن ها بسیار خونریز و سریع بودند . امپراطوری آنان سراسر آمریکای جنوبی را فتح کرد اما سرانجام توسط اروپاییان نابود شدند. اما هنوز هم عده ای از اجداد آن ها در معابد پنهان خورشید پرستی می کنند و مانند قبل امپراطوری خود را در این معابد انجام می دهند!
4- چین
رهبر : وو زتیان
توانایی ویژه: هنر جنگ
نیروی ویژه: Cho-Ko-Nue
ساختمان ویژه: Paper Maker
چین از قدیمی ترین تمدن های تاریخ بشر می باشد و بیش از 6000 سال قدمت دارد. چینیان را می توان در زمانی قدرت شرق دور نامید. چینی ها نیز دارای فرهنگ بسیار قوی هستند.
5- مصر
رهبر : رامسس دوم
توانایی ویژه :Monument Builders
نیروی ویژه : ارابه جنگی
ساختمان ویژه : معابد دفن
مصر را می توان قدیمی ترین تمدن روی زمین نامید. مصری ها دفعات بسیار زیر حکومت دیگر تمدن ها بوده اند و می توان گفت اوج قدرت خود را در زمان رامسس دوم داشته اند.
6-انگلستان
رهبر : الیزابت اول
توانایی ویژه : Sun Never Sets
نیروی ویژه : سرباز کمان دار (کمان بلند)
نیروی ویژه : Ship of the Line
انگلستان واقع بر بریتانیا کبیر ، قدرت مند ترین کشور اروپا محسوب میشد. انگلستان با سیستم امپریالیستی توانست ثروت بسیاری به دست آورد و قدرتمند و قوی شود.
7- فرانسه
رهبر : ناپلئون بناپارت
توانایی ویژه : Ancien Regime
نیروی ویژه : Foreign Legion
نیروی ویژه : تفنگدار
فرانسه با ناپلئون معروف است. ناپلئون یک امپراطور بزرگ بود که برای اولین بار توانست فرانسه را از انگلستان قوی تر سازد. ناپلئون قلمرو فرانسه را تا روسیه پیش برد ولی بر اثر سرما نیروهای زیادی از دست داد و شکست خورد. در حال حاضر فرانسه یکی از مراکز اصلی هنر است.
8- آلمان
رهبر : اوتو وون بیسمارک
توانایی ویژه :Furor Teutonicus
نیروی ویژه : Landsknecht
نیروی ویژه : تانک پانزر
آلمان نیز از کشور های مهم و قدرتمند غرب جهان محسوب می شود. بیسمارک رهبر آلمانیان با انقلاب توانست آلمان را خوداتکا کند و کشور های اتریش و... را بیرون کند. بیسمارک دوباره نام پروسیه را به آلمان عوض کرد.
9- یونان
رهبر : اسکندر مقدونی
توانایی ویژه : Hellenic League
نیروی ویژه :Champion Cavalry
نیروی ویژه :Hoplite
یونان قدیم را می توان از قوی ترین تمدن ها در اروپا در زمان قدیم شناخت. یونان تولدی به بزرگترین هنرمندان ، فیلسوف ها ، دانشمندان ، تاریخ نویسان ، نویسندگان و جنگجویان داد.
10-هند
رهبر : ماهاتما گاندی
توانایی ویژه : گسترش جمعیت
نیروی ویژه : فیل جنگی
ساختمان ویژه : قلعه ی مغول
جمهوری هند دومین کشور از نظر جمعیت در دنیاست. هند از قدیمی ترین تمدن های جهان محسوب می شود . بزرگترین مرد هند ماهاتما گاندی است ، که او نیز با انقلاب و ایده ها و افکار بسیار بزرگ و قدرتمند خود توانست هند را قدرت مند سازد.
11- ایرکویز
رهبر : هایاواتا
توانایی ویژه : The Great Warpath
نیروی ویژه :Mohawk Warrior
ساختمان ویژه : Longhouse
یکی از عجیب ترین تمدن های آمریکا. جمعیت این افراد هرگز ار 20000 نفر بیشتر نمی شده. آنان حتی زبان برای نوشتن نداشتند ، هیچ صنعتی نداشتند ، ولی توانستند با کمان و شمشیر سالیان سال در برابر توپ و تفنگ اروپاییان ایستادگی کنند.
12-ژاپن
رهبر : اودا نوبوناگا
توانایی ویژه : Bushido
نیروی ویژه : سامورایی
نیروی ویژه : Zero
ژاپن واقع در شرق دور ، معروف به سامورایی هایش است. ژاپن یک کشور در روی سنگ های آتش فشانی است به همین علت هر روز در آن جا زلزله می آید. ژاپنی ها به همین سبب دارای ساختمان های بسیار قدرت مند هستند که در برابر جنگ ها و زلزله ها بسیار مقاوم می باشند.
13-عثمانی ها
رهبر : سلطان سلیمان
توانایی ویژه : Barbary Corsairs
نیروی ویژه : Janissary
نیروی ویژه : Sipahi
ترکان مسلمان عثمانی در ترکیه کنونی در اوایل قرن 13 امپراطوری خود را آغاز کردند. آنان در زمان سلیمان بسیار پیشرفت کردند و سرانجام توسط ناپلئون از بین رفتند. ولی مجسمه ها و تابلو های بسیار از آنان در ترکیه کنونی باقی مانده است.
14- ایران (پرشیا)
رهبر : داریوش کبیر
توانایی ویژه : Archaemenid Legacy
نیروی ویژه : سرباز جاویدان
ساختمان ویژه : دادگاه ساتراپ
پارس های در جنوب ایران کنونی حکومت خود را آغاز کردند. آنان در زمان داریوش پیشرفت بسیاری کردند و مناطق بسیار را تصرف کردند. ایران یکی از پرفرهنگ ترین تمدن های آن زمان بود که در سالیان بعد توسط اسکندر مقدونی فتح شد.
15-روم
رهبر : آگوستوس سزار
توانایی ویژه : The Glory of Rome
نیروی ویژه : منجنیق تیرانداز
نیروی ویژه : لژیون
روم را می توان بزرگ ترین کشور سیاسی و نظامی اروپا در قرون وسطی نامید. این کشور 6 قرن باقی ماند و امپراطوری کرد. آگوستوس سزار بزرگترین رهبر و قهرمان رومیان محسوب میشد.
16- روسیه
رهبر : کاترین
توانایی ویژه : Siberian Riches
نیروی ویژه : Cossack
ساختمان ویژه : Krepost
روسیه یکی از خارقالعاده ترین کشور های جهان محسوب میشود. قسمتی از آن در آسیا است و قسمتی از آن در اروپا ، ثروت مند و سرشار از منابع طبیعی و مردمی با فرهنگ. تا بحال توسط گوث ها ، هان ها ، فرانسه و آلمان تجاوز شده ، ولی هرگز فتح نشده است و از اول تاریخ نامش همان روسیه مانده است. امپراطوری ، کمونیستی ، دیکتاتوری و دموکراسی ، این ها همه در کمتر از 100 سال حاکم روسیه بوده اند. این دلایل روسیه را قدرتمند ساخته و توانسته آن را قدرت شرق جهان سازد.
17-سایام
رهبر : رامخامهائنگ
توانایی ویژه : Father Governs Children
نیروی ویژه : Naresuan's Elephant
ساختمان ویژه : Wat
این تمدن یکی از تمدن های کوچک آسیا بوده که در مالزی و تایلند کنونی حکومت می کردند. رامخامهائنگ بزرگترین و تنها رهبر معروف این تمدن بوده است.
18- سانگای
رهبر : آسکیا
توانایی ویژه : River Warlord
نیروی ویژه : Mandekalu Cavalry
ساختمان ویژه : Mud Pyramid Mosque

بازی تمدن 5 -  Sid Meier's Civilization V

کمپانی سازنده: 2K Games
محدوده سنی: E10+
امتیاز بازی: 9

حداقل سیستم مورد نیاز:

Windows XP with latest service pack installed or windows vista
Intel Pentium(4) 2.4 GHz or AMD Athlon 3000
2 GB RAM and ,256 Mb of graphic memory
8 GB Hard Drive Space                                                         


طبقه بندی: بازیهای جدید،  بازیهای استراتژیك،  همه بازیها، 

ارسال توسط امین تربتی
آرشیو مطالب
دانلود كنید
آرشیو بازیها

دانلود ترینر blur

دانلود ترینر Medal of Honor 2010

دانلود ترینر Sid Meiers Civilization V

دانلود ترینر SniperGhostWarrior

ترینر بازی gta episodes from liberty city

لارا كرافت و نگهبان روشنایی lara croft

اشباح تاریكی Darksiders

بازی برخاست مردگان 2 - Dead Rising 2

بازی مدال افتخار Medal of Honor 2010

بازی تمدن 5 - Sid Meier's Civilization V

بازی سیاره گمشده 2 - Lost Planet 2

فرمول یک 2010 - F1 2010

کمپانی قهرمانان، افسانه شجاعت - Company of Heroes: Tales of Valor

ارتش نابودگر 2 - ArmA II: Operation Arrowhead

ماموریت ژینوس 2 - XENUS II

مافیا 2 - Mafia II

بازی پادشاه شیردل - Lionheart: Kings' Crusade

Need For Speed :Shift

Ninja Blade

آلیس در سرزمین عجایب

Rogue Warrior

ندای خوارز 2

مجموعه بازیهای كراش

Delta Force Xtreme 1 , 2

هالك هیولای سبز فارسی

مجازاتگر

Saints Row 2

Mercenaries 2: World in Flames

جدال كامیونها

GTA007

GTA 5 فارسی

Splinter Cell Conviction category

SAS

dark sector منطقه تاریك

آواتار

GTA IV: Episodes From Liberty City

خدای جنگ

assassin creed 2

2 Call of Duty Modern Warfare

لاكپشتهای نینجا

موش سر آشپز

ارباب حلقه ها 4

HAWAX

استریكس و اوبلیكس

FUEL سوخت

G-Force نسخه فارسی

نینجاهای كوچك

چرخدنده های آهنی

PES 2011

تک تیر انداز: جنگجوی نامرئی

اقامتگاه شیطان 5

PES 2010

PES 2010

میدان نبرد ( گروه بد 2 )

فرار از زندان

بازی Blur - بازی اتومبیل رانی "محو"

مردان دلیر

بازی شاهزاده ایرانی 5

مجموعه كامل مزرعه داری

FARCRY

FARCRY 2

رمز افتخار 2

كونگ فو پاندا

سام ماجراجو 2 نسخه فارسی

هشدار برای كبری 11 قسمت 2

هشدار برای كبری 11

جی تی آ 4

call of duty

call of duty 2

call of duty 3

call of duty 4